Digitální tisk | Keloc Brno

Digitální tisk

Budoucnost je jednoznačně v malých nákladech just-in-time. Kdo by chtěl objednávat na sklad tisíce tiskovin s tím, že je možná bude potřebovat? A to ještě, když se něco změní – vyhodit? Nesmysl! Řešením je DIGITÁLNÍ TISK. Tiskněte kolik potřebujete a za stále stejnou cenu! Firmy raději vytisknou nižší počet tiskovin, i kvůli stále menším skladovacím kapacitám, s tím, že za nějakou dobu jejich obsah pozmění a dotisknou další. V oblasti marketingu navíc vznikají nové balíčky služeb jako letáky, brožury, billboardy. To vše umožňuje jen DIGITÁLNÍ TISK. Největší ofsetoví tiskaři v Evropě zaznamenali jen za první kvartál letošního roku meziroční propad tržeb až o 70%. Jestliže v roce 2008 činily 80% tržeb za tisk ofsetové technologie, tak v roce 2010 se odhaduje, že ofsetový tisk spadne na 60% a zbytek bude DIGITÁLNÍ TISK a služby. Tímto tempem se v roce 2020 DIGITÁLNÍ TISK vyrovná ofsetu, oběma bude patřit zhruba 40% obratu v oboru, zbylá pětina bude patři službám.

Etikety | Štítky

Tisk etiket nejen na víno.

Reklamní prospekty

Komplexní zpracování reklamních tiskovin a plakatů.

Samolepky | Tisk samolepek

Spesialisté na personalizovaný tisk.

Vizitky | Expresní tisk vizitek Brno

Digitální tisk vizitek snadno a rychle.

Vstupenky | Digitální tisk vstupenek

Tisk vstupenek s ochranným pruhem.

Kalendáře

Nástěnné a stolní kalendáře.

Etikety | Štítky

Malonákladový tisk PVC etiket s tvarovým ořezem, UV a voděodolné mat lesk , laminace mat , lesk. Dodáváno v arších. Možnost speciálních jednobarevných PVC folií např. vysoce lesklá stříbrná imitace kartáčovaného hliníku apod.
Netiskneme bílou.

Informace k tisku

Pro každou firemní akci se hodí právě víno s logem Vaší společnosti na etiketě dle vlastního vkusu. A my Vám etikety dokážeme velice levně pomocí malonákladového tisku vyrobit. Můžete využít našeho etiketového papíru nebo standardních lesklých i matných samolepek.

Příprava dat

Abychom docílili kvalitního tisku, je potřeba mít k dispozici korektní data ve formátu PDF. Samolepící etikety na vinné lahve Vám graficky můžeme navrhnout včetně textu a firemního loga.

Jak objednávat

Data s objednávkou můžete poslat na e-mail: digitisk@kelocpc.cz | jurdakova@kelocpc.cz | sladky@kelocpc.cz

Termíny dodání

Vstupenky do počtu 1000 ks dodáváme standardně do 5pracovních dnů.

Cena

Kalkulaci Vám zašleme na vyžádání.

Kontakty

Obchod Brno a ČR
Martina Jurdáková +420 604 846 108; jurdakova@kelocpc.cz 

Výroba Brno a ČR
Eva Miklíková +420 545 426 920; digitisk@kelocpc.cz 
Zdeněk Sladký +420 737 254 851; sladky@kelocpc.cz

Reklamní prospekty

Můžeme nabídnout: blahopřání, kartičky, etikety, formuláře, hlavičkové papíry, jídelní lístky, diplomy, novoročenky, pozvánky, samolepky, štítky, visačky, skládačky.

Informace k tisku

Tiskneme jednostranně i oboustranně (duplex). Maximální rozměr prospektu se spady může být až 330 x 640 mm v závislosti na gramáži materiálu. Speciální grafické papíry si můžete vybrat z našich vzorkovníků přímo v naší společnosti. V případě požadavku zákazníka dokážeme tiskoviny personalizovat čísly, obrázky, nebo čárovými kódy. Nabízíme také řadu dokončovacích prací, jako jsou: bigování, rylování, perforace, slepotisk, laminování, výsek, lakování. 

Příprava dat

Abychom docílili kvalitního tisku, je potřeba mít k dispozici korektní data ve formátu PDF. Pokud nebudeme mít korektní data, nemůžeme garantovat kvalitní tisk. Nevíte-li si s přípravou dat rady, tak nás samozřejmě neváhejte kontaktovat. Rádi vám poradíme. Samozřejmě vám můžeme data pro tisk připravit nebo celé prospekty navrhnout v našem DTP studiu od našich profesionálních grafiků.

Jak objednávat

Data s objednávkou můžete poslat na e-mail: digitisk@kelocpc.cz | jurdakova@kelocpc.cz | sladky@kelocpc.cz

Termíny dodání

Tiskoviny do počtu 1000 ks bez dokončovacích prací dodáváme do dvou pracovních dnů. Nad 1000 ks do pěti pracovních dnů. V případě, že vaše tiskoviny spěchají, tak jsme schopni tisknout v kratším termínu za příplatek express tisk 50 % z ceny tisku.

Cena

Kalkulaci Vám zašleme na vyžádání.

Kontakty

Obchod Brno a ČR
Martina Jurdáková +420 604 846 108; jurdakova@kelocpc.cz 

Výroba Brno a ČR
Eva Miklíková +420 545 426 920; digitisk@kelocpc.cz 

Samolepky

Už nemusíte tisknout velké počty samolepek. My Vám vytiskneme za zajímavou cenu jen malé množství, takové, které opravdu potřebujete. Tisk samolepek potřebuje každá firma. Výroba samolepek je jedna z naších nejoblíbenějších činností. Umíme vyrobit tištěné samolepky v různých formátech. Vyrobíme omývatelné a voděodolné samolepky. Umíme tištěné samolepky s Vaším logem firmy a případně personalizovaný tisk samolepek. Tisk čárového kódu a to jak na samolepky papírové tak i na samolepky plastové naše stroje určitě zvládnou.

Informace k tisku samolepek a etiket

Tiskneme jednostranně transparentními tonery. Maximální rozměr samolepky se spady může být až 320 x 450 mm u standardních papírových samolepek. U všech ostatních na bázi syntetiky maximální rozměr A4. Samolepky dokážeme ořezat do různých tvarů od koleček, oválků až po speciální tvary pomocí plotru. Samozřejmě není problém pro Vás vyrobit vzorek.

Materiály pro tisk samolepek a etiket

> papírová samolepka (lesk, mat) – vhodná pouze pro interiérové použití, nebo jako etiketa
> matná průsvitná transparentní PET samolepka - vhodné na polepy světlých materiálů
> lesklá čirá PET etiketa – vhodné na sklo nebo jiné materiály
> matné bílé PE etikety – bílé samolepky pro jakékoliv použití
> matné bílé PET etikety – bílé samolepky pro jakékoliv použití
> lesklé bílé PET etikety – lesklé bílé samolepky pro jakékoliv použití
> matné stříbrné PET etikety – vhodné na polepy elektroniky a počítačů
> lesklé zlaté PET etikety – vhodné na elektronické přístroje, obaly produktů
> lesklá bílá PET přilnavá fólie – vhodná na velmi hladké povrchy jako je sklo
> lesklá čirá PET přilnavá fólie – vhodná na velmi hladké povrchy jako je sklo

Příprava dat pro tisk samolepek

Abychom docílili kvalitního tisku samolepek, je potřeba mít k dispozici korektní data ve formátu PDF. Pokud nebudeme mít korektní data, nemůžeme garantovat kvalitní tisk samolepky. Nevíte-li si s přípravou dat rady, tak nás samozřejmě neváhejte kontaktovat. Rádi vám poradíme. Samozřejmě vám můžeme data pro tisk samolepky připravit nebo celé samolepky navrhnout v našem DTP studiu od našich profesionálních grafiků.

Jak objednávat tisk smaolepek

Data s objednávkou můžete poslat na e-mail: digitisk@kelocpc.cz | jurdakova@kelocpc.cz | sladky@kelocpc.cz

Cena

Kalkulaci Vám zašleme na vyžádání.

Kontakty

Obchod Brno a ČR
Martina Jurdáková +420 604 846 108; jurdakova@kelocpc.cz 

Výroba Brno a ČR
Eva Miklíková +420 545 426 920; digitisk@kelocpc.cz 

Vizitky | Vizitky Brno | Digitální tisk vizitek Brno

VIZITKY TISK BRNO– v současné době internetu jsou vizitky pořád reprezentativním doplňkem každého profesionálního obchodníka. Perfektně navržená a vytištěná levná vizitka dokresluje image vaší osoby či firmy. Tisk vizitek je naše nejčastější činnost v oddělení digitální tisk.

Informace k tisku vizitek

Vizitky tiskneme jak jednostranné, tak oboustranné na materiál gramáže 350 g křída. Samozřejmě je možné využít i speciálních grafických papírů, které vizitkám dodají profesionální image. Ze speciálních papírů standardně nabízíme efalín, který je imitací plátna. Dále můžeme nabídnout širokou škálu dalších speciálních grafických papírů, ze kterých vám přímo u nás pomůžeme vybrat ten nejideálnější pro Vaší vizitku. Formáty vizitek jsou STANDARD 90 x 50 mm nebo EURO 85 x 55 mm. Samozřejmě nabízíme řadu dokončovacích prací jako je laminace, výsek nebo kulaté rohy. K tisku vizitek používáme technologii digitální tisk vizitek, nebo ofsetový tisk vizitek.

Příprava dat - vizitky tisk

Abychom docílili kvalitního tisku vizitek, je potřeba mít k dispozici korektní data ve formátu PDF. Pokud nebudeme mít korektní data, nemůžeme garantovat kvalitní tisk vizitek. Nevíte-li si s přípravou dat rady, tak nás samozřejmě neváhejte kontaktovat. Rádi vám poradíme. Samozřejmě vám můžeme data pro levný tisk vizitek Brno připravit nebo celé vizitky navrhnout v našem DTP studiu od našich profesionálních grafiků.

Jak objednávat vizitky Brno | Vizitky pro celou ČR

Data s objednávkou vizitek můžete poslat na e-mail: digitisk@kelocpc.cz | jurdakova@kelocpc.cz | sladky@kelocpc.cz

Termíny dodání pro tisk vizitek Brno a ČR

Vizitky Brno do počtu 1000 ks dodáváme do 24h (v návaznosti na vytížení výroby, vždy upřesní náš obchodník). Nad 1000 ks jiná města např.: vizitky Praha, vizitky Ostrava, vizitky Olomouc, vizitky Plzeň, vizitky Hradec Králové, vizitky Liberec a další do pěti pracovních dnů. V případě, že vaše vizitky spěchají, tak jsme schopni vizitky vytisknout v kratším termínu za příplatek express tisk 50% z ceny tisku vizitek Brno.

Cena

Kalkulaci Vám zašleme na vyžádání.

Kontakty

Obchod Brno a ČR
Martina Jurdáková +420 604 846 108; jurdakova@kelocpc.cz 

Výroba Brno a ČR
Eva Miklíková +420 545 426 920; digitisk@kelocpc.cz 

Vstupenky | Digitální tisk vstupenek Brno

Nabízíme tisk vstupenek s ochranným pruhem, který zabrání falzifikaci. Vstupenky tímto ochranným prvkem dostanou i vizáž kvalitní tiskoviny, kterou můžeme personalizovat tiskem čárových kódů, číslovat, tisknout jméno pozvaného atd.

Informace k tisku vstupenek

Vstupenky tiskneme jak jednostranné, tak oboustranné na materiál gramáže 135g. Materiál obsahuje zlatý nebo stříbrný ochranný pruh a perforaci na kontrolní útržek. Formáty tisku vstupenek jsou 6 x 31 cm, 5 x 22 cm, 4,1 x 21 cm. V případě jiného formátu je možná domluva. Je možné využít služby personalizace tiskovin, kdy vám dokážeme vstupenky očíslovat, přiřadit čísla stolů, přidat unikátní čárové kódy, jména nebo obrázky. 

Příprava dat pro tisk vstupenek

Abychom docílili kvalitního tisku, je potřeba mít k dispozici korektní data ve formátu PDF. Pokud nebudeme mít korektní data, nemůžeme garantovat kvalitní tisk vtupenek. Nevíte-li si s přípravou dat rady, tak nás samozřejmě neváhejte kontaktovat. Rádi vám poradíme s tiskem vstupenek. Samozřejmě vám můžeme data pro tisk vstupenek připravit nebo celé vstupenky navrhnout v našem DTP studiu od našich profesionálních grafiků

Vstupenky sochranným pruhem

Vstupenky sochranným pruhem stříbrná
Vstupenky sochranným pruhem zlatá
Vstupenky sochranným pruhem stříbrná
Vstupenky sochranným pruhem zlatá

Personalizovaný tisk vstupenek

Dokážeme personalizovat vstupenky tj. každou očíslovat, případně přiřadit čísla stolů, přidat unikátní čárové kódy, jména nebo obrázky.
Napište číselnou řadu a formát číslování. Např. 1–600 nebo 0001–1000 nebo *1– *2000 nebo no. 1–no. 400, atd.
V případě čárových kódů uveďte číselnou řadu a typ kódu.
Nezapomeňte v grafice vynechat bílé nebo světlé místo na dotisk čísel, čárových kódů, …

předvolby tisku 1
předvolby tisku 2

Oblast použití

> tisk vstupenek na plesy
> tisk vstupenek na maturitní plesy
> tisk vstupenek na zábavy
> tisk vstupenek na výstavy
> tisk vstupenek na koncerty
> tisk vstupenek na soutěže
> tisk vstupenek do divadla
> tisk vstupenek do kina

Jak objednávat vstupenky | vstupenky pro celou ČR

Data s objednávkou vizitek můžete poslat na e-mail: digitisk@kelocpc.cz | jurdakova@kelocpc.cz | sladky@kelocpc.cz

Cena

Kalkulaci Vám zašleme na vyžádání.

Kontakty

Obchod Brno a ČR
Martina Jurdáková +420 604 846 108; jurdakova@kelocpc.cz 

Výroba Brno a ČR
Eva Miklíková +420 545 426 920; digitisk@kelocpc.cz 

Reklamní služby

Grafický design | Velkoplošný tisk | Plotrové práce
Potisk textilu | Ofsetový tisk | Reklamní předměty

Digitální tisk

Vizitky Brno levně | Tisk vizitek | Vstupenky | Kalendáře
Etikety | Reklamní prospekty | Samolepky

Počítače | Servery | Software

Intel® Multi Flex Server | ION® PC | ESET
Apple | Mobilní telefony | Disková pole Synology

Outsourcing IT | Opravy a servis PC

Opravy PC | Servis PC Brno
Opravy notebooků | Servis notebooků Brno

Internet

Internetový systém iKeloc | Tvorba WWW
Webhosting | Serverhosting

Ekonomický software

KelMINI
KelEXPRESS | KelSQL

Keloc PC

Keloc PC, spol. s r.o.

náměstí SNP 32
613 00 Brno 

Tel.: +420 545 426 911

Provoz:

Po–Čt: 8:00–16:30
Pá: 8:00–15:30

IČ: 49452223 | DIČ: CZ49452223

Keloc PC, spol. s r.o. registrována v OR u Krajského soudu v Brně, oddíl C vložka 12856.

Keloc NET

Keloc NET, spol. s r.o.

náměstí SNP 32
613 00 Brno

Tel.: +420 545 426 911
SERVISNÍ PODPORA
TEL.: +420 603 888 828

Provoz:

Po–Čt: 8:00–16:30
Pá: 8:00–15:30

IČ: 25592467 | DIČ: CZ25592467

Keloc NET, spol. s r.o. registrována v OR u Krajského soudu v Brně, oddíl C vložka 36290.

Keloc CS

Keloc CS, s.r.o.

Křižíkova 70b
612 00 Brno

www.keloc-software.cz

Napište nám

INFORMAČNÍ OZNÁMENÍ

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technickéhovýpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Keloc PC | Keloc NET, spol. s r.o. © 2017

http://old.keloc.cz